Доставка по Украине 
Доставка по Украине 
Доставка по Украине 

Бонусная программа

Бонусная программа

Правила бонусної програми лояльності «GRAND PRIX BONUS»

Ці правила визначають офіційні умови участі в бонусній програмі лояльності «GRAND PRIX BONUS» та обсяг прав та зобов’язань Організатора и Учасника Програми.

1.      Основні терміни та визначення

1.1. «Організатор Програми» - юридична особа, яка організувала Програму, і володіє винятковими правами на управління і розвиток Програми, а також її уповноважені представники. Організатором Програми є ТД «ГРАНД ПРІ»

1.2. «Програма» - бонусна Програма лояльності «GRAND PRIX BONUS», яка являє собою комплекс дій і заходів, що надають Учасникові можливість отримувати і використовувати бонуси при здійсненні покупок на умовах, передбачених Програмою. Програма діє в мережі магазинів ТД «ГРАНД ПРІ», перелік яких визначається і може змінюватися Організатором Програми

1.3. «Учасник Програми» / «Учасник» - фізична особа, яка надала свою згоду на участь у Програмі шляхом заповнення та підписання анкети і однозначно підтвердило свою згоду з Правилами Програми і не має будь-яких обмежень щодо такої участі.

1.4. «Віртуальна бонусна картка» / «електронна бонусна картка» - віртуальний номер карти, створюється організатором Програми і має унікальний в рамках Програми номер, що дозволяє ідентифікувати учасника для участі в Програмі. Віртуальна бонусна картка не видається фізично в пластиковому або іншому вигляді. Віртуальна бонусна карта використовується в повному обсязі на умовах, передбачених Програмою в магазинах роздрібної продажу ТД «ГРАНД ПРІ»

1.5. «Анкета» - реєстраційна форма, яка заповнюється Учасником та є підтвердженням бажання особи стати учасником Програми, а також підтвердженням згоди Учасника з Правилами Програми і згоди на зберігання, обробку будь-якими способами і використання Організатором Програми персональних даних Учасника, що знаходяться в анкеті.

1.6. «Рахунок Учасника» - сукупність даних в обліковій системі Організатора Програми, що містить інформацію про Учасника Програми і інформацію про отримані та використані Учасником бонуси.

1.7. «Бонус» - умовна одиниця виміру в програмі, яка нараховується на рахунок Учасника та може бути використана Учасником при здійсненні покупок на умовах, передбачених Програмою.

1.8. «Рівень карти Учасника» - статус карти, який визначається в залежності від обсягу покупок Учасника протягом одного календарного року з моменту підключення до Програми.

1.9. «Спеціальна персональна пропозиція» - заохочення, економії, і / або інші рекламні заходи, якими можуть скористатися тільки Учасники Програми, з урахуванням обмежень і умов, які встановлюються Організатором Програми.

1.10. «Місце проведення Програми» - мережа роздрібних магазинів ТД «Гранд Прі», які розташовані за адресою:

м. Київ, вул. Пушкінська, 11 – магазин «Все для танцю»

м. Київ, вул. Пушкінська, 10 – магазин «Тканини та декор»

м. Київ, вул. Данкевича, 4-а – магазин «Академія танцю»

м. Київ, пр. Героїв Сталінграду, 10А корп. 8 ­– ательє «Гранд Прі»

2. Правила участі та реєстрації в Програмі

2.1. Учасником Програми можна стати, заповнивши анкету, в порядку, передбаченому Правилами Програми і отримавши віртуальну бонусну карту.

2.2. Учасник може отримати віртуальну бонусну карту і відповідний їй рахунок Учасника в магазинах роздрібної продажу ТД «ГРАНД ПРІ».

2.3. Учасник Програми має право зареєструвати для себе тільки одну віртуальну бонусну карту. У разі, якщо учасник має кілька карток, Організатор Програми залишає за собою право перерахувати бонуси, отримані з цих карток, на одну бонусну карту учасника Програми.

2.3.1. Разом з віртуальної бонусною карткою Учаснику Програми видається анкета, яка повинна бути повністю і розбірливо заповнена, підписана учасником і надана Організатору Програми. Анкета повинна містити достовірні дані. Анкета вважається недійсною і не може бути зареєстрована в Програмі, якщо вона не містить підпису Учасника Програми.

2.3.2. Учасник Програми має право використовувати бонуси при здійсненні покупок тільки в разі заповнення всіх обов'язкових полів анкети і після обробки заповненої анкети Організатором Програми. Обробка анкети здійснюється протягом 1-го календарного дня після надання Учасником заповненої анкети Організатору Програми.

2.4. З моменту заповнення і підписання анкети-надання згоди Учасник підтверджує, що він ознайомився і погодився з Правилами участі в Програмі та змінами, які можуть до них вноситися, і зобов'язується їх виконувати. Активація віртуальної карти здійснюється Учасником шляхом авторизації і підтвердження карти за допомогою sms-коду. Код підтвердження надсилається Учаснику в sms-повідомленні на номер мобільного телефону, вказаний при реєстрації. Підтвердженням реєстрації та участі в бонусної програмі лояльності «GRAND PRIX BONUS» є отримання Учасником смс повідомлення, яке сповістить про це.

2.5. Учасник має право припинити свою участь у Програмі в будь-який час шляхом письмового повідомлення за адресою: 01001, місто Київ, вулиця Пушкінська, 11, ТД «ГРАНД ПРІ», а також, зателефонувавши по телефону 38 (044) 4960865 або написавши листа за адресою bonus@grandprix.com.ua. Після того, як Організатор Програми отримав повідомлення, членство Учасника в Програмі припиняється, карта і рахунок Учасника блокуються, а бонуси анулюються.

2.6. Організатор Програми залишає за собою право призупинити або припинити участь у Програмі будь-якого Учасника Програми без попереднього повідомлення шляхом блокування карти і рахунку Учасника, анулювання накопичених бонусів у випадках, якщо Учасник:

– порушує Правила Програми та/або інші угоди між Учасником та Організатором Програми;

– надає Організатору Програми недостовірні відомості або інформацію, яка вводить в оману;

– здійснює шахрайські та/або недобросовісні дії з карткою та/або балансом бонусів. Наявність шахрайських та/або недобросовісних дій може бути визначена одноосібно Організатором Програми та оскарженню не підлягає.

2.7. У разі, якщо бонусна картка не використовується Учасником протягом 3 років в мережі магазинів ТД «ГРАНД ПРІ» Організатор Програми має право заблокувати її, попередньо повідомивши про це Учаснику за 10 календарних днів. У разі блокування карти з цієї причини, участь Учасника в Програмі припиняється, рахунок блокується, нараховані бонуси анулюються.

2.8. Організатор Програми не несе відповідальності за несанкціоноване використання віртуальної бонусної картки Учасника третіми особами.

2.9. Учасник може ознайомитись з Правилами бонусної програми на сайті Організатора https://www.grandprix.com.ua

3. Участь в Програмі

3.1. У Програмі існує 4 рівня: "SILVER", "GOLD", "PLATINUM» і «PLATINUM PLUS». Залежно від обсягу зроблених покупок в старій дисконтній програмі Учасник отримує картку відповідного рівня згідно з такими умовами:

3.1.1. власники 5% дисконтних карт потрапляють на рівень "GOLD".

3.1.2. власники 7% і 10% дисконтних карт потрапляють на рівень PLATINUM

3.1.3. власники 15% дисконтної картки потрапляють на рівень PLATINUM PLUS.

3.1.4. всі нові клієнти потрапляють на рівень "SILVER".

3.1.5. Для того, щоб перейти на більш високий рівень (з "SILVER" в "GOLD") потрібно за 12 календарних місяців з дати приєднання до нової Програми накопичити більше 3 000 грн. Для накопичення враховуються всі чеки Учасника, в яких присутній весь асортимент Організатора Програми.

3.1.5. Для того, щоб перейти на більш високий рівень (з "GOLD" в "PLATINUM") потрібно за 12 календарних місяців з дати приєднання до нової Програми накопичити більше 10 000 грн. Для накопичення враховуються всі чеки Учасника, в яких присутній весь асортимент Організатора Програми.

3.1.6. Для того, щоб залишитися на Рівні "PLATINUM", Учаснику потрібно накопичити не менше 10 000 грн. за 12 календарних місяців.

3.1.7. У разі якщо Учасник не накопичує суму 10 000 грн., його рахунок не анулюється і Учасник продовжує накопичувати бонуси на свій Бонусний рахунок у Програмі, перебуваючи в GOLD. Як тільки Учасник досягає 10 000 грн. він автоматично потрапляє на Рівень PLATINUM.

3.1.8. Для того, щоб перейти на більш високий рівень (з "PLATINUM" в "PLATINUM PLUS») потрібно за 12 календарних місяців з дати приєднання до нової Програми накопичити більше 15 000 грн. Для накопичення враховуються всі чеки Учасника, в яких присутній весь асортимент Організатора Програми.

Для того, щоб залишитися на Рівні "PLATINUM PLUS", Учаснику потрібно накопичити не менше 15 000 грн за 12 календарних місяців.

3.1.9. У разі якщо Учасник не накопичує суму 15 000 грн., його Рахунок не анулюється і Учасник продовжує накопичувати покупки на свій Рахунок у Програмі, перебуваючи в PLATINUM. Як тільки Учасник досягає 15 000 грн., він автоматично потрапляє на Рівень PLATINUM PLUS.

3.1.10. Згідно до кожного рівня Учасники мають наступні переваги:

"SILVER" - нарахування 3% бонусів від кінцевої суми покупки за кожен чек на будь-які товари, крім товарів зі знижкою.

"GOLD" - нарахування 5% бонусів від кінцевої суми покупки за кожен чек на будь-які товари, крім товарів зі знижкою.

«PLATINUM» - нарахування 10% бонусів від кінцевої суми покупки за кожен чек на будь-які товари, крім товарів зі знижкою.

«PLATINUM PLUS» - нарахування 15% бонусів від кінцевої суми покупки за кожен чек на будь-які товари, крім товарів зі знижкою.

4. Правила нарахування бонусів

4.1. Учасник Програми при здійсненні покупок накопичує бонуси, які згодом можуть бути використані відповідно до цих Правил.

4.2. Нарахування бонусів здійснюється за власні покупки Учасника Програми за умови обов'язкового надання номеру телефону, що зазначений у базі віртуальних бонусних карток до моменту розрахунку за покупки на касі.

4.3. Нарахування бонусів на рахунок учасника здійснюється в розмірі:

3%, 5%, 10%, 15% бонусів від кінцевої суми покупки за кожен чек на будь-які товари, крім товарів зі знижкою в магазинах Мережі ТД «Гранд Прі»

За покупки товарів зі знижками в магазинах мережі ТД «Гранд Прі» бонуси не нараховуються.

4.4. Документом, що підтверджує нарахування бонусів на рахунок Учасника, є оригінал касового чека з інформацією про нарахування бонусу та зазначенням номеру віртуальної картки, яка була використана при купівлі товару.

4.5. При розрахунку бонусів за покупку проводиться округлення копійок до цілого, відповідно до стандартних математичних правил.

4.6. Бонуси накопичуються протягом всього періоду проведення Програми.

4.7. Після закінчення терміну дії бонусів, вони анулюються і не підлягають подальшому використанню та / або відновлення.

4.8. Бонуси не нараховуються:

- За покупку з використанням бонусів

- За покупку з використанням подарункових сертифікатів.

4.9. Організатор залишає за собою право змінювати умови нарахування бонусів і перелік товарів, при покупці яких бонуси не нараховуються.

4.10. Організатор має право скасувати нарахування бонусів з рахунку Учасника Програми:

- зараховані помилково;

- у разі повернення товару

- у разі виявлення шахрайства та/або недобросовісних дій з карткою та/або балансом бонусів.

4.11. Бонуси зараховуються на рахунок учасника Програми за умови, якщо для цього в магазині є всі необхідні технічні та/або інші можливості: присутній інтернет зв'язок, електроенергія, справно працює програмне забезпечення. У разі, якщо відсутні необхідні технічні та/або інші можливості для нарахування бонусів, бонуси будуть зараховані на рахунок учасника Програми після відновлення необхідних можливостей.

5. Правила використання бонусів

5.1. Учасник Програми має право використовувати бонуси, накопичені на рахунку його картки, як знижку при покупці товарів в мережі магазинів ТД «ГРАНД ПРІ», в яких діє Програма.

5.2. Використання бонусів здійснюється за умови надання номеру телефону що зазначений у базі віртуальних бонусних карток до моменту розрахунку за покупки на касі.

5.3. Використання бонусів здійснюється за такою формулою: 1 бонус = 1 гривня знижки.

5.4. Учасник Програми може використовувати Бонуси, які стають доступними через 15 календарних днів з дати їх нарахування.

5.5. Сума бонусів, яка може бути використана в одному чеку, визначається Учасником Програми в залежності від кількості доступних для використання бонусів на рахунку учасника та суми чека. Мінімальна сума чеку після використання бонуса і врахування всіх знижок має становити 1 гривню.

5.6. Кожен бонус може бути використаний тільки один раз.

5.7. Організатор залишає за собою право змінювати умови використання бонусів і перелік товарів, при покупці яких Учасник не може використовувати накопичені бонуси.

5.8. Бонуси не мають готівкового вираження і не дають права на отримання їх у грошовому еквіваленті.

5.9. Бонуси, нараховані на рахунок учасника, не можуть бути продані іншій особі чи використані іншим чином, крім як у порядку, передбаченому Правилами Програми.

5.10. У разі повернення Учасником придбаного ним товару, сума бонусів, які були використані при купівлі товару, повертається на рахунок учасника.

5.11. Повернення використаних бонусів за умови повернення товарів, придбаних в мережі магазинів ТД «ГРАНД ПРІ» здійснюється в день повернення.

6. Термін дії бонусів

6.1. Термін дії бонусу становить 12 календарних місяців з дати зарахування бонусу на рахунок Учасника.

6.2. У разі, якщо протягом 12 місяців з дати зарахування бонусу Учасник не використав бонус, нарахований бонус анулюється.

7. Привілеї та участь в акціях

7.1. В рамках Програми Учасник має можливість отримувати додаткові бонуси, беручи участь в спеціальних пропозиціях та/або акціях, які пропонує Організатор Програми на умовах, визначених Організатором.

7.2. У разі одночасної дії декількох акцій/персональних пропозицій для учасника в чеку автоматично спрацює тільки одна акційна пропозиція, вигідне для Учасника. Нарахування додаткових бонусів здійснюється по кожному чеку від кінцевої суми покупки з урахуванням усіх знижок. На постійній основі, незалежно від дії інших акцій, проводиться нарахування стандартного бонусу (3%/5%/10%/15%).

7.3. Нарахування додаткових бонусів (в якості фіксованої суми або % від покупки) здійснюється в разі виконання умов спеціальної пропозиції та/або акції і надання Учасником власної бонусної картки до моменту розрахунку за покупки на касі.

7.4. Правила, період нарахування та розмір додаткових бонусів Організатор регламентує в умовах спеціальних пропозицій та/або акцій.

7.5. У разі повернення або часткового повернення Учасником придбаного ним товару з нарахуванням додаткових бонусів, нарахованих за товар, додаткові бонуси списуються з бонусної картки.

8. Інші умови

8.1. Організатор Програми на свій розсуд має право вносити будь-які зміни в діючі Правила Програми в будь-який час, попередньо повідомивши Учасника Програми про внесення таких змін не пізніше ніж за 10 календарних днів до вступу їх в силу, шляхом розміщення відповідної інформації в мережі магазинів ТД «Гранд Прі» і / або на сайті Організатора.

8.2. Організатор залишає за собою право призупинити або припинити Програму в будь-який час, повідомивши про це Учасників Програми за 1 календарний місяць, шляхом розміщення відповідної інформації в мережі магазинів ТД «ГРАНД ПРІ» і / або на сайті Організатора.

8.3. Повідомлення вважається надісланим Учаснику, якщо воно було розміщено на сайті Організатора та/або в мережі магазинів ТД «ГРАНД ПРІ».

8.4. Організатор залишає за собою право відмовити будь-кому в участі в Програмі на свій розсуд, без будь-яких негативних наслідків для себе, а також залишає за собою право приймати рішення з усіх спірних питань, пов'язаних з Програмою.

8.5. Учасник Програми своїм підписом, зазначеним в анкеті, підтверджує, що ознайомлений і згоден з Правилами Програми і надає добровільну згоду на обробку будь-якими способами своїх персональних даних, а саме включення в бази даних, в тому числі передачі своїх персональних даних ТД «ГРАНД ПРІ» і іншим третім особам з метою їх систематизації, включення їх в бази даних, передачі інформації рекламного та/або не рекламного характеру та/або будь-яких інших цілей, що не суперечать законодавству України. Своїм підписом Учасник Програми підтверджує, що ознайомлений з правами, що стосуються персональних даних, а також підтверджує, що ТД «ГРАНД ПРІ» та інші треті особи звільнені від зобов'язання направляти на адресу Учасника письмове повідомлення про права, мету збору даних і осіб, яким передаються персональні дані. Також Учасник Програми підтверджує, що в майбутньому не буде мати ніяких претензій до вищевказаних осіб по використанню своїх персональних даних, зазначених в анкеті, з метою, викладеною вище.

8.6. Учасник Програми лояльності має право відкликати згоду на збір і обробку своїх персональних даних шляхом письмового звернення на поштову адресу Організатора (01001, місто Київ, вулиця Пушкінська, 11, ТД «ГРАНД ПРІ») або відправки повідомлення на електронну адресу bonus@grandprix.com.ua. Відкликання згоди Учасником є ​​відмовою його від участі в Програмі лояльності GRAND PRIX BONUS. З моменту відкликання згоди бонусна карта учасника анулюється Організатором, накопичені на бонусному рахунку бонуси деактивуються. При цьому Учасник позбавляється всіх можливих привілеїв і бонусів, які надає участь у Програмі лояльності GRAND PRIX BONUS.


Оптовым покупателям

Обратный звонок
Избранное

                    
Купить в 1 клик
Оставьте данные и наш оператор
свяжется с Вами
allfordance
Для покупки в вашем регионе
перейдите на международный сайт.
Перейти