НАЙНИЖЧІ ЦІНИ все по 100 грн все по 200 грн все по 60 грн все по 120 грн
0

Ваш кошик порожній :(

Обмін/Повернення

Якщо куплений товар Вам не підійшов за розміром, не відповідає вашим очікуванням або виявлено брак, Ви можете скористатися послугою обміну/повернення товару.

Обміняти або повернути товар Ви можете протягом 14 днів від дати отримання замовлення, не враховуючи дня отримання.

Згідно законодавства України, поверненню не підлягають:         

  • білизна натільна
  • панчішно-шкарпеткові вироби
  • різний товар

До повернення приймається товар належної якості за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду: відсутність слідів експлуатації, наявність оригінальної і неушкодженоі упаковки і ярликів

Повідомити про обмін або повернення товару Ви можете зв'язавшись з нами по електронній поштіinet.sales@grandprix.com.ua написати в будь-який мессенждер в чаті на сайті або зателефонувати за номерами інтернет-магазину

+38 (067) 144-33-93;

+38 (095) 256-49-49;

+38 (063) 011-99-76.

Менеджер узгодить з Вами всі деталі обміну/повернення і надішле дані для відправки товару, який Вам не підійшов.

Для повернення грошових коштів необхідно заповнити заяву, яку відправить менеджер Вам на електронну пошту після узгодження всіх деталей по поверненню.

При заповненні заяви необхідно вказати номеррахунку IBAN фізичної особи та код ІПН. Номер рахунку IBAN - це міжнародний номер рахунку, який можна знайти в реквізитах Вашої картки. Він починається з UA і далі йде 27 знаків.

Ми перерахуємо вам гроші в мінімально можливі терміни після отримання вашої посилки.Термін повернення грошових коштів не більше 30 днів з дати надходження повернутого товару на склад.  (ч. 4 ст. 12 закону про захист прав споживачів)

Дякуємо, що обираєте «GrandPrix»!